Honor Roll
3rd Quarter Honor Roll | ||||
Seniors | ||||
Jessa Anderson | Gold | Ella Bridges | Silver | |
Kole Bacon | Gold | Brooklyn Grandgenett | Silver | |
Megan Beutler | Gold | Sunnie Hinman | Silver | |
Alec Bonneau | Gold | Alysia Hunter | Silver | |
Isabella Bonneau | Gold | Cale Kai | Silver | |
Nicolas Bozoukov | Gold | Payton Nolting | Silver | |
Kennedi Cooper | Gold | Seth Pierce | Silver | |
Kharley Henneman | Gold | Xander Spears | Silver | |
Grace Johnson | Gold | Owen VanKirk | Silver | |
MaKenna King | Gold | |||
McKenzie Murphy | Gold | |||
Elliott Nottlemann | Gold | |||
Elyse Raasch | Gold | |||
Stephanie Wiese | Gold | |||
Juniors | ||||
Kyra Bargmann | Gold | Baxter Beutler | Silver | |
Lilly Beutler | Gold | Mason Collier | Silver | |
Landon Buck | Gold | Elijah Davis | Silver | |
Morgan Compton | Gold | Avin Dean | Silver | |
Jackson Cooney | Gold | Samryn Dick | Silver | |
Logan Kramer | Gold | Gabrielle Gatzemeyer | Silver | |
Angel Logemann | Gold | Andrea Howe | Silver | |
Ava Nelson | Gold | Alannah Osborne | Silver | |
Alix Nolting | Gold | Nyejel Parker Jr. | Silver | |
Kailey Raasch | Gold | Pierce Paulson | Silver | |
Jordyn Siebrandt | Gold | Donovan Snyder | Silver | |
Daytona Sparks | Silver | |||
Ross Tremayne | Silver | |||
Belle Warner | Silver | |||
Sophomores | ||||
Landon Bonneau | Gold | Graysen Briggs | Silver | |
Natalie Bonneau | Gold | Nick Buchholz | Silver | |
Leah Clark | Gold | Landen Cooper | Silver | |
Samuel Dick | Gold | Addison James | Silver | |
Makenna James | Gold | Lorelei Martin | Silver | |
Gracie Slaughter | Gold | Anna Morris | Silver | |
Sage White | Gold | Drake Porter | Silver | |
Andrew Wiese Jr | Gold | Lakota Russman | Silver | |
Freshman | ||||
Kristi Raue | Gold | Tayla Anderson | Silver | |
Aaliyah Soll | Gold | Logan Beutler | Silver | |
Deanna Thomsen | Gold | Braxton Bonneau | Silver | |
Lucas Engel | Silver | |||
Kenidee McClain | Silver | |||
Tabby Punke | Silver | |||
Jaya Snyder | Silver | |||
Braylon Wegner | Silver | |||
8th Grade | ||||
Kendra Beaudette | Gold | KJ Blackhawk | Silver | |
Leah Beaudette | Gold | Madi Brichacek | Silver | |
Baylor Beutler | Gold | Daltyn Hansen | Silver | |
Carter Bonneau | Gold | Brooklyn Monroy | Silver | |
Jaden Browning | Gold | Bailey Murphy | Silver | |
Aizley Dean | Gold | Mylee Saunsoci | Silver | |
Tucker Siebrandt | Gold | |||
7th Grade | ||||
Hayden Bridges | Gold | Baylee Bass | Silver | |
Ella Carpenter | Gold | Carter Cooper | Silver | |
Peyton Engel | Gold | Gracie Davis | Silver | |
Kara Meyer | Gold | Dezire Harlan | Silver | |
Eres Parker | Gold | Callie Kai | Silver | |
Spencer Pickering | Silver | |||
James Raue | Silver | |||
Max Schuttler | Silver | |||
Brooklyn Snyder | Silver | |||
River Soll | Silver | |||
Cambria Taylor | Silver | |||